يكشنبه 6 مهر 1399  
 
Sunday, September 27, 2020  
 
الأحد, صفر 10, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1399/1/1 جمعه
پيام نوروزي مدير عامل محترم شركت ملي فولاد ايران
امیر حسین نادری مدير عامل شركت ملي فولاد ايران در پیامی سال نو را تبریک گفت.

همكاران گرامي ؛ خانواده بزرگ  صنعت فولاد ومعدن

فرارسیدن سال 1399 سالی که متقارن با ماه رجب و ولادت امیرالمومنین (ع) است ، به یکایک شما عزیزان و خانواده‌ بزرگ شركت ملي فولاد ايران وهموطنان عزيزم تبريك وتهنيت عرض مي نمايم.

بار دیگر از راه رسیدن بهار ، با هزار نوید و ندا ، ما را بر آن داشته تا به رسم دیرین زیست بشری ، تفکر و تعقل را برای بهره‌مندی از آنچه خداوند یکتا بر ما عرضه می‌دارد، سرمشق و سرلوحه خود قرار دهیم.

  واين ها محقق نمي شدجزباهمت ؛ ايمان واراده شماهمكاران بزرگوارم. سال 1398را باهمه فرازونشيب هايش ؛ تلخي ها وشيريني هايش پشت سرگذاشتيم.طبیعت به ما آموخته که روزهای سرد زمستان ،‌ نوید بخش بهاری مطبوع است و زمستان این سرزمین ،‌ دوران تحریم هایی بود که با بردباری ایرانیان ،‌ تلاش همه كارگزاران نظام اسلامي نیز رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب به پایان رسید. دوران پرتلاطم تحریم ، غوغاي خانمانسوزبيماري مهلك "كرونا"درروزهاي پاياني سال ؛ شرايط سختي را به این سرزمین تحمیل کرد ؛ که اکنون گرمی دوران شکوفه ها ،‌ از سالی پربرکت خبر می دهد.

این شركت درسال 98 همه تلاش خود را براي راه اندازی طرح های جدیدفولادي وتكميل شدن بقيه خطوط توليدمعطوف كرد ، درسالي كه گذشت توجه به سرمایه گذاری داخلی و جلب سرمایه خارجی برای حرکت رو به توسعه کشور ، را فراموش نكرديم.  به وبه مدد وجود همكاران پرتوان توانستيم موفقيت هايي را بدست آوريم.

در این مسیر ، شركت ملي فولادايران ؛  همواره خود را همراه حرکت های رو به پیشرفت ایران می داند و در بخش معدن و صنایع معدنی ،‌ راه توسعه ،‌ اشتغال و درآمدزایی را با بهره گیری از ثروتی که از دل زمین برخاسته ، در پیش گرفته است تا سهم خود را از حرکت رو به توسعه ، به جای آورد تا ایران به جایگاهی شایسته در اقتصاد جهانی دست یابد.

سال 1399 نیز در سایه الطاف پروردگار ، با عزمی دو چندان و پرتوان ؛ قدم در راه توسعه و راه اندازی پروژه ها بر می داریم.  برخی طرح ها كه فاز اول آن ها راه اندازي شده ،‌ فرصت افتتاح را در سال جدید خواهند یافت و اخبار خوش ایجاد شغل در نقاط مختلف میهن عزیزمان را به اطلاع خواهیم رساند.

از خداوند منان می‌خواهم که در آستانه نوروز زیبا و مهرآفرین ، به قلب‌های ما خلوص و ایمان ، به چشم ما تیزبینی و موشکافی ، به تن ما صحت و شادابی و به ذهن و جان ما تفکر و تدبر و تدبیر بیش از پیش عطا کند تا در مسیر مردم و خواست آنان گام‌هایی استوارتر برداریم. سال نو را به همه ملت ایران به خصوص خانواده بزرگ صنعت معدن وفولاد تبريك مي گويم و اميدوارم سالی پر از سلامتی و شادمانی را در پيش رو داشته باشند.

همچنین یاد و خاطره شهدا و عزیزانی که اکنون در کنار ما نیستند اما اثرات خدمات آن ها همواره در یاد و پیش روی ما قرار دارد را نیز گرامی می داریم.

عزت ، اقتدار و سربلندی ملت و کشور را از خداوند متعال خواستارم.

                                                                                    امير حسين نادري                                                                                                                                                                                                                    


 
امتیاز دهی