يكشنبه 6 مهر 1399  
 
Sunday, September 27, 2020  
 
الأحد, صفر 10, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1398/12/28 چهارشنبه
تولید در فولاد سفید دشت از 700 هزار تن عبور کرد
فولادوتوسعه : با همت و تلاش شبانه روزی همکاران سختکوش شرکت فولاد سفیددشت و شرکتهای پیمانکار در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری گردید ، میزان تولید آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم این شرکت ، از رقم 700 هزار تن عبور کرد.

   به گزارش فولادوتوسعه ؛ مدیر عامل شرکت شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز خرسندی از  این موفقیت ، تحقق با رشد 30درصدی نسبت به سال قبل را اعلام نمود.

محمود ارباب‌زاده افزود :  به رغم وجود موانع جدی در سال98 ، از جمله کمبود گندله و به ویژه محدودیت مصرف گاز طبیعی در فصل زمستان ، تولید سالیانه فوق، نشان از حمایت سهامداران و عزم راسخ همکاران بزرگترین واحد صنعتی استان در مسیر پیشرفت و تعالی خود دارد.

محمود ارباب‌زاده با اشاره به رسالت فولاد سفیددشت مبنی بر تولید ایمن و توسعه پایدار یادآور شد :  در سال 98 فعالیت های موثری در زمینه حفاظت محیط زیست صورت گرفت که از مهمترین آنها میتوان راه‌اندازی واحد تصفیه خانه پساب از طرحهای دانش بنیان، به روش اولترافیلتراسیون با ظرفیت تصفیه 120 مترمکعب‌برساعت را نام برد.

مدیر عامل فولاد سفیددشت در پایان ضمن ابراز نگرانی از مشکلات به وجود آمده در کشور در پی شیوع ویروس کرونا و با توجه به اهمیت موضوع، با تشکیل ستاد بحران در سطح شرکت، اقدامات همه جانبه ای را در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری را در تمام واحدهای شرکت و پیمانکاران مربوطه به صورت 24 ساعته صورت داده اند که از واحد های مختلف این مجموعه، به ویژه واحد HSE  جهت نظارت و کنترل اجرای صحیح و به موقع مصوبات کمیته بحران شرکت در زمینه کاهش اثرات این ویروس تقدیر نمودند.

ایشان آرزو نمودند در سایه الطاف خداوند بزرگ و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی کارسال 1399 سالی پر از سلامتی و موفقیت روزافزون برای تمام همکاران و خانواده های عزیزشان باشد

 
امتیاز دهی