دوشنبه 16 تير 1399  
 
Monday, July 06, 2020  
 
الإثنين, ذو القعدة 15, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار عمومی
1398/2/30 دوشنبهبا حضور غریب پور انجام شد:
تکریم سید حسین هاشمی و محمد رضا مدرس خیابانی؛ معارفه محمد رضا سجادیان به عنوان عضو جدید هیات عامل ایمیدرو
مراسم تکریم سید حسین هاشمی و محمد رضا مدرس خیابانی به عنوان اعضای سابق هیات عامل ایمیدرو امروز عصر با حضور خداداد غریب پور برگزار شد. در این مراسم همچنین محمد رضا سجادیان به عنوان عضو جدید هیات عامل معارفه شد.

غریب پور طی سخنانی از خدمات دوره مسوولیت اعضای سابق هیات عامل ایمیدرو تقدیر به عمل آورد و تاکید کرد: حضور ایشان در راستای اهداف کلان ایمیدرو و همچنین منشاء ‌خیر برای بخش معدن و صنایع معدنی بوده است.

غریب پور:

اجرای سیاست های اثربخش؛ ماموریت عضو جدید هیات عامل ایمیدرو

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: امیدواریم تغییرات ایجاد شده در ترکیب هیات عامل سازمان، بیش از پیش دستیابی به اهداف توسعه ای را تسهیل و اجرای سیاست های اثربخش را سرعت ببخشد.

به گزارش پایگاه خبری ایمیدرو، خداداد غریب پور در آیین تکریم و معارفه عضو هیات عامل ایمیدرو افزود: با توجه به سوابق ارزشمند عضو جدید هیات عامل، انتظار می رود اهداف توسعه ای و بهره مندی از تجارب وی در تحقق عامل "رونق" بخش معدن و صنایع معدنی مورد توجه قرار بگیرد.

وی ضمن ابراز قدردانی از خدمات اعضای سابق هیات عامل گفت: این آیین فرصتی است تا اقدامات آقایان هاشمی و مدرس خیابانی را ارج نهیم و به طور حتم این پایان همکاری با اعضای سابق هیات عامل نیست.
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: استفاده از تمام ظرفیت ها برای تحقق چشم انداز معدن وصنایع معدنی را بر خود تکلیف می دانیم و امیدواریم فضای تعاملی بین مدیران جدید وسابق برقرار بماند.

همدلی و پیشبرد اهداف
در ادامه این مراسم سید حسین هاشمی و محمد رضا مدرس خیابانی، اعضای سابق هیات عامل ایمیدرو با ابراز خرسندی از دوران حضور در ایمیدرو، بر همدلی و پیشبرد اهداف معدن و صنایع معدنی تاکید کردند.
هاشمی طی سخنانی گفت: دوران حضور در این سازمان خوشنام، دوره تعامل و اعتماد بود و گزینه جدید و مورد توجه هیات عامل، انتخاب درستی است. وی با بیان اینکه معدن، جایگاه ویژه ای در اقتصاد کشور دارد افزود: اعتقاد دارم آینده معدن و صنایع معدنی در اقتصاد کشور بسیار روشن و اثربخش خواهد بود.
در این مراسم مدرس خیابانی نیز اعلام کرد: دوران با ارزشی را در سازمان حرفه ای همچون ایمیدرو پشت سر گذاشتم و در طول این مدت تجربه های ارزشمندی نصیبم شد.
وی ادامه داد: بدیهی است که سازمان ها نیاز به تغییر و تحول با هدف رشد و بالندگی دارند و امیدوارم ایمیدرو در ادامه مسیر توسعه ای در بخش معدن و صنایع معدنی، منشا اثرات خیر باشد.


تعامل و همراهی در امور، الگو موثر توسعه
در ادامه محمد رضا سجادیان عضو جدید هیات عامل ایمیدرو عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد تا رسالت خطیری که بر عهده ما گذاشته شده به ثمر نشیند. وی افزود: بی شک این مهم با تعامل و همراهی مدیران، کارکنان و فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی با یکدیگر ممکن و منجر به شکل گیری الگو موثر در توسعه می شود.


 
امتیاز دهی